• -zł5.00
Clorexyderm Oto Piu 150 ml - ICF

Clorexyderm Oto Piu 150 ml - ICF

zł67.00 zł72.00 -zł5.00
Tax included

Clorexyderm Oto Piu preparat do pielęgnacji przewodów słuchowych kotów i psów zawierający chlorheksydynę w stężeniu 0,05% o działaniu przeciw bakteryjnym. Formuła produktu pozwala na bardzo dokładne usuwanie nadmiernej ilości zbitej woskowiny, nieczystości i tłuszczu. Normalizuje florę bakteryjną stabilizując pH w środowisku przewodu słuchowego. Opakowanie: 150 ml.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

 

Clorexyderm Oto Piu do czyszczenia uszu kotów i psów - ICF

Opakowanie: 150 ml


Właściwości 

Clorexyderm Oto Piu preparat do pielęgnacji przewodów słuchowych kotów i psów zawierający chlorheksydynę w stężeniu 0,05% o działaniu przeciw bakteryjnym. Chlorheksydyna działa silnie na bakterie Gram-dodatnie, słabiej na Gram-ujemne. Preparat nie zawiera antybiotyków oraz sterydów. Specjalna formuła produktu pozwala na bardzo dokładne usuwanie nadmiernej ilości zbitej woskowiny, nieczystości i tłuszczu. Dodatkowo normalizuje florę bakteryjną stabilizując pH w środowisku kanału słuchowego. Regularnie stosowany zapobiega nawrotom zapaleń przewodów słuchowych.


Jak stosować Clorexyderm Oto Piu?

Dobrze wstrząsnąć przed użyciem. Wypełnić roztworem przewód słuchowy i delikatnie masować podstawę małżowiny usznej. Wypływającą wydzielinę usunąć wacikiem lub gazą. Nie wprowadzać patyczków w głąb przewodu słuchowego! Pozwolić zwierzęciu na usunięcie płynu w czasie energicznych ruchów głową. Wyczyścić fałdy małżowiny usznej. Powtarzać 1-3 razy w tygodniu. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać wodą.


Skład

Glikol propylenowy, kwas mlekowy, 0,05% diglukonianu chlorhexydyny, woda destylowana.

Forma
Do higieny uszu

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.

16 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text