• -zł10.50
Otodine 100 ml - ICF
Otodine 100 ml - ICF

Otodine 100 ml - ICF

zł67.50 zł78.00 -zł10.50
Tax included

Otodine preparat do higieny i leczenia przewodów słuchowych psów i kotów zawierający dwie substancje czynne - TRIS-EDTA i chlorheksydynę w stężeniu 0,15%. Preparat stosuje się w leczeniu zapaleń przewodów słuchowych kotów i psów. Opakowanie: 100 ml.

 

Otodine do higieny i leczenia przewodów słuchowych psów i kotów - ICF

Opakowanie: 100 ml


Właściwości

Otodine preparat do higieny i leczenia przewodów słuchowych psów i kotów zawierający dwie substancje czynne - TRIS-EDTA i chlorhexydynę w stężeniu 0,15%. Preparat stosuje się w leczeniu zapaleń przewodów słuchowych kotów i psów. Połączenie tych dwóch substancji nie wywołuje podrażnień i nie uszkadza tkanek. Chlorheksydyna działa silnie na bakterie Gram-dodatnie, słabiej na Gram-ujemne.


Skład

Glikol propylenowy 10 g, diglukonian chlorhexydyny 0,15%, kwas mlekowy z TRIS-EDTA pH 8, woda destylowana.


Jak stosować Otodine?

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Wypełnić roztworem kanał słuchowy następnie delikatnie masować podstawę małżowiny usznej. Wypływającą wydzielinę usunąć wacikiem lub gazą. Nie wprowadzać patyczków w głąb przewodu słuchowego! Pozwolić zwierzęciu na usunięcie płynu w czasie energicznych ruchów głową. Wyczyścić fałdy małżowiny usznej. W przypadku konieczności powtarzać 1-2 razy dziennie w przeciągu co najmniej 10 dni. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami obficie spłukać wodą.

Forma
Do higieny uszu

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.

16 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text