Dermosterol - Geulincx

Dermosterol - Geulincx

zł72.00
Tax included

Dermosterol - preparat o właściwościach przeciwzapalnych dla psów i kotów wspomagający czynności skóry. Zawiera: olej rybi (przede wszystkim olej z mięśni ryb), olej rzepakowy (tłoczony na zimno), olej lniany (tłoczony na zimno), olej z ostropestu, olej z pestek winogron, lecytynę słonecznikową, biotynę, witaminę E, cynk, miedź. Opakowanie: 14 ampułek po 5 ml.

 

Dermosterol - Geulincx

Opakowanie: 14 ampułek po 5 ml.


Właściwości

Dermosterol - preparat o właściwościach przeciwzapalnych dla psów i kotów wspomagający czynności skóry. Dermosterol zawiera: olej rybi (przede wszystkim olej z mięśni ryb), olej rzepakowy (tłoczony na zimno), olej lniany (tłoczony na zimno), olej z ostropestu, olej z pestek winogron, lecytyna słonecznikowa. Dodatkowo: biotynę, witaminę E, cynk (chelaty aminokwasowe cynku i tlenek cynku), miedź (chelaty aminokwasowe miedzi).

Dermosterol jest bogatym źródłem kwasów tłuszczowych omega 3 odpowiedzialnych za powstawanie w organizmie eikozanoidów - hormonów tkankowych o szerokim spektrum działania. Dermosterol poprawia odżywianie skóry i mieszków włosowych oraz zapobiega łojowaceniu naskórka.


Skład

Olej rybi, tłoczony na zimno olej rzepakowy i olej lniany. Olej z ostropestu, olej z pestek winogron, lecytyna słonecznikowa.

Dodatki: biotyna, witamina E, cynk (chelaty aminokwasowe cynku i tlenek cynku), miedź (chelaty aminokwasowe miedzi)

100 ml preparatu zawiera:
Biotyna (witamina H) 50 mg
Witamina E 100 mg
Lecytyna 1000 mg
Cynk 14,4 mg
Miedź 7,5 mg
Kwasy omega 3 16,24 g w tym:
EPA + DHA 4,61 g, ALA 11,45 g

EPA + DHA – kwasy tłuszczowe eikozapentaenowy i dokozaheksaenowy należą do grupy długołańcuchowych kwasów omega 3. Kwasy pochodzące z tłuszczu ryb szczególnie cenne pod względem żywieniowym. ALA – kwas alfa linolenowy, kwas pochodzenia głównie roślinnego należący do grupy kwasów omega 3.


Jak stosować Dermosterol?

Do stosowania z karmą lub bezpośrednio doustnie.

Psy i koty do 10 kg – 1 ampułka co 3 dni
Psy od 10 do 20 kg – 1 ampułka co 2 dni
Psy powyżej 20 kg – 1 ampułka raz dziennie

Zalecany okres stosowania wynosi 2 miesiące.

Forma
Płyny

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text