Clorexyderm Shampoo 4% szampon z...

Clorexyderm Shampoo 4% szampon z chlorheksydyną 250 ml - ICF

zł89.00
Tax included

Clorexyderm Shampoo 4% - skoncentrowany szampon dla psów i kotów z 4% chlorheksydyną. Szampon stosowany jest w przypadku ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym, i pasożytniczym. Stosowany w przypadkach głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermatofitom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Opakowanie 250 ml.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł86.33 zł5.34
 

Clorexyderm Shampoo 4% szampon leczniczy dla zwierząt z chlorheksydyną - ICF

Opakowanie: 250 ml.


Jak działa szampon Clorexyderm?

Clorexyderm Shampoo 4% stosowany jest w przypadku ostrych i przewlekłych zapaleń skóry na tle bakteryjnym, grzybiczym i pasożytniczym. Stosowany w przypadkach głębokiego ropnego zapalenia skóry, przeciwko dermatofitom, bakteriom gram ujemnym i Malassezia pachydermatis. Powstająca piana wnika głęboko w sierść doskonale usuwając martwe komórki i inny materiał organiczny. Działanie szamponu polega na wysoce efektywnym usuwaniu martwych komórek, dzięki czemu ewentualnie pozostające na skórze drożdże i bakterie pozbawiane są podstawowych składników odżywczych. Dzięki synergistycznemu działaniu gliceryny, glikolu propylenowemu oraz lanoliny nie wysusza skóry i nie wywołuje podrażnień. Szampon skutecznie likwiduje nieprzyjemny zapach.


Skład

Diglukonian chlorheksydyny, hydroksyceluloza, etoksylowana lanolina, gliceryna, glikol propylenowy, tlenek dimetyloalkilowy, etoksylowany alkohol izodecylu, woda dejonizowana, kemazol turkusu.


Jak zastosować szampon Chlorexyderm?

Sierść zwierzęcia dobrze spłukać ciepłą wodą. Następnie nanieść odpowiednią ilość Clorexyderm Shampoo 4%. Szampon dobrze wmasować w sierść zwierzęcia – z włosem i pod włos. Następnie po około 5-7 minutach spłukać dużą ilością ciepłej wody. Sierść dobrze wysuszyć. Stosować dwa do trzech razy w tygodniu. W razie potrzeby między kąpielami stosować Clorexyderm 4% Spray bądź Clorexyderm Foam.


Przechowywanie: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Zalecenia: W przypadku połknięcia natychmiast zasięgnąć porady lekarza pokazując mu etykietę. W przypadku kontaktu z oczami spłukać wodą.

Forma
Szampony i Odżywki

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.

16 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text