Specialist Shampoo 250 ml - przeciwbakteryjny i...

Specialist Shampoo 250 ml - przeciwbakteryjny i przeciwgrzybiczy szampon - VetExpert

zł45.00
Tax included

Specialist Shampoo firmy VetExpert to szampon dla psów i kotów z dodatkiem chlorheksydyny, która odznacza się działaniem przeciwbakteryjnym, i ketokonazolu, działającego przeciwgrzybiczo, dlatego może być stosowany do pielęgnacji skóry ze skłonnościami do stanów zapalnych na tle bakteryjnym i/lub grzybicznym.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.  

Quantity Unit price You Save
2 zł43.65 zł2.70
 

Specialist Shampoo VetExpert

Opakowanie: 250 ml


Specialist Shampoo VetExpert - cechy

Specialist Shampoo firmy VetExpert to specjalistyczny szampon oczyszczający skórę i przywracający jej naturalne pH, przeznaczony dla psów i kotów ze skłonnościami do stanów zapalnych na tle bakteryjnym lub grzybiczym. Zawiera ketokonazol, działający przeciwgrzybiczo, chlorheksydynę, mającą właściwości bakteriobójcze, pantenol, łagodzący podrażnienia i wspomagający regenerację skóry i glicerynę. Szampon może być stosowany jako uzupełnienie leczenia chorób skóry wywołanych przez bakterie, grzyby, drożdżaki.


Specialist Shampoo VetExpert - stosowanie

Przed nałożeniem należy zwilżyć sierść letnią wodą. Nanieść niewielką ilość preparatu, masować delikatnymi, kolistymi ruchami przez ok. 5 minut, po czym obficie i dokładnie spłukać również letnią wodą. Chronić oczy i uszy przed dostaniem się preparatu. W razie potrzeby czynność powtórzyć.

Forma
Szampony i Odżywki

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text