PlaqueOff Animal 40 g - VetExpert

PlaqueOff Animal 40 g - VetExpert

zł95.00
Tax included

PlaqueOff Animal firmy VetExpert to sproszkowane, naturalne algi morskie, przeznaczone dla psów i kotów, pomagające przeciwdziałać powstawaniu płytki bakteryjnej, a w konsekwencji kamienia nazębnego. PlaqueOff można podawać wymieszany z karmą.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.  

Quantity Unit price You Save
2 zł92.15 zł5.70
 

PlaqueOff Animal ProDen firmy VetExpert

Opakowanie: 40 g + miarka


PlaqueOff to produkt, którego poprzednikiem był ludzki odpowiednik ProDen PlaqueOff, stosowany od lat w Szwecji i innych krajach. Jak wykazały badania kliniczne przeprowadzone na ludziach, nalot na zębach uległ zmniejszeniu o nawet 88%, zaś kamień nazębny albo całkiem zniknął, albo przybrał strukturę silnie porowatą, która ułatwia jego usuwanie.

Przeprowadzone badania dowodzą, że wynik jest widoczny już po czterech tygodniach. Dalsze regularne stosowanie preparatu zapewnia jeszcze lepsze wyniki. 


Kompleksowe działanie PlaqueOff Animal firmy VetExpert:

  • zmniejsza ilość płytki nazębnej 
  • usuwa nieprzyjemy zapach z paszczy psów i kotów
  • redukuje krwawienie z dziąseł 
  • pomaga utrzymać pH śliny we właściwym, biologicznym zakresie 
  • redukuje pH moczu zmniejszając ryzyko powstawania kamieni struwitowych (działanie dodatkowe, niezwiązane z higieną jamy ustnej)

Nawet 80% psów i 70% kotów wykazuje pierwsze objawy choroby zębów i przyzębia już w wieku dwóch lat. Jako pierwszy, wyraźny objaw można zaoberwować pojawienie się nieprzyjemnego zapachu z jamy ustnej zwierzęcia. Jest to wynikiem nawarstwiania się płytki bakteryjnej, która prowadzi do odkładania się kamienia nazębnego. Proces pogłębia się i prowadzi do bolesnych stanów zapalnych dziąseł i utraty uzębienia.

Szczególnie predysponowane do chorób przyzębia są psy małych ras, średnich i koty. Zaawansowane choroby przyzębia wpływają negatywnie na stan całego organizmu - płytka nazębna w 1 cm sześciennym zawiera do 3 milionów(!) bakterii, które połykane są razem z pokarmem i wędrują do środka organizmu, negatywnie wpływając na narządy wewnętrzne - wątrobę, nerki, układ pokarmowy...


Substancją czynną w PlaqueOff Animal jest naturalna substancja roślinna Algae D1070™ uzyskana z alg morskich. Podczas pierwszgo etapu trawienia jeszcze w jamie ustnej przy pomocy śliny uwalniane są składniki, które powodują, że ślina zyskuje właściwości naruszające kamień nazębny w taki sposób, że nie daje on oparcia nowym złogom.

Algi morskie nie zawierają dodatku cukru, konserwantów ani barwników. Zawierają za to wiele ważnych składników odżywczych, 12 witamin, 13 minerałów i pierwiastów śladowych oraz są źródłem naturalnego jodu. Regularne dodawanie PlaqueOff Animal do karmy przyczynia się do zdrowia jamy ustnej.


PlaqueOff Animal - dawkowanie

Preparat występuje w postaci smakowitego dla zwierząt proszku, dodawanego raz dziennie do mokrej lub suchej karmy. Stosuje się małe ilości preparatu.

  • Koty i małe psy do 10kg m.c.: 1/2 - 1 miarka dziennie dodana do pokarmu. 
  • Średnie rasy 10-25kg m.c.: 1 - 2 miarki dziennie dodane do pokarmu. 
  • Rasy duże i olbrzymie +25kg: 2 - 3 miarki dziennie dodane do pokarmu. 
Forma
Proszek

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text