• New
Porus One dla kota - 30 szaszetek - Dechra

Porus One dla kota - 30 szaszetek - Dechra

zł165.00
Tax included

Preparat Porus® One wspomaga funkcjonowanie nerek kotów.

Opakowanie zawiera 30 saszetek

 

Przed podaniem preparatu Porus® One należy dokładnie przeczytać ulotkę dołączoną do opakowania. Osiągnięcie optymalnego efektu działania preparatu Porus® One wymaga jego prawidłowego stosowania.

Do czego stosuje się preparat Porus® One?

Preparat Porus® One wspomaga funkcjonowanie nerek kotów. Preparat Porus® One zawiera składnik zwany Renaltec®. Działa on poprzez wiązanie się z prekursorami mocznicowymi (czyli substancjami, z których powstają toksyny mocznicowe), produkowanymi przez bakterie w jelitach. Fizjologicznie prekursory toksyn mocznicowych są wchłaniane przez jelita i rozkładane w wątrobie na właściwe toksyny mocznicowe (takie jak siarczan indoksylu i p-krezolu), a następnie wydalane za pośrednictwem nerek. W przewlekłej chorobie nerek usuwanie toksyn mocznicowych przez nerki z krwi jest zaburzone, co skutkuje ich gromadzeniem się w organizmie. Preparat Porus® One wiąże się z prekursorami toksyn mocznicowych w jelitach kota, dzięki czemu nie mogą one przejść do krwioobiegu i zostać przekształcone w toksyny mocznicowe. W formie związanej usuwane są z kałem. Efektem wiązania prekursorów jest ograniczenie ilości gromadzących się toksyn mocznicowych i wsparcie zdrowia nerek.

Jak stosować preparat Porus® One?

Zalecana dawka preparatu Porus® One to 1 saszetka (500 mg Renaltec®) dziennie na jednego kota. Wystarczy rozerwać saszetkę podłużną na jej górnym końcu, wysypać bezpośrednio na karmę dla kota i wymieszać. Preparat Porus® One jest przeznaczony dla kotów w każdym wieku i każdej płci. Preparat Porus® One może być podawany z każdym rodzajem karmy. Jeśli kot jest karmiony tylko karmą suchą, należy wymieszać preparat Porus® One z niewielką ilością – np. 1 łyżeczką do herbaty – substancji wiążącej,takiej jak karma wilgotna, mokry przysmak czy pasta dla kota. Po spożyciu preparatu Porus® One z niewielką ilością substancji wiążącej można kontynuować podawanie karmy suchej. Wskazane jest rozgraniczenie w czasie podawania leków doustnych i preparatu Porus® One, tak aby leki były podawane co najmniej na 2 godziny przed podaniem preparatu Porus® One. Zawsze należy zapewniać kotu dostęp do świeżej wody.

Jak przechowywać preparat Porus® One?

Preparat Porus® One należy przechowywać w suchym miejscu oraz w temperaturze pokojowej. Otwarte saszetki należy natychmiast zużyć.

Zawartość opakowania i informacje dodatkowe

1 opakowanie Porus® One zawiera 30 saszetek podłużnych, z których każda zawiera 500 mg Renaltec®.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.porus-one.com

Preparat Porus® One jest produkowany w Niemczech.

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text