PYOclean Wipes chusteczki higieniczne - 20 szt...
PYOclean Wipes chusteczki higieniczne - 20 szt...
PYOclean Wipes chusteczki higieniczne - 20 szt - Dermoscent
PYOclean Wipes chusteczki higieniczne - 20 szt - Dermoscent

PYOclean Wipes chusteczki higieniczne - 20 szt - Dermoscent

zł67.00
Tax included

PYOclean Wipes Dermoscent - chusteczki higieniczne dla zwierząt. Wilgotne, naturalne chusteczki dla psów i kotów bez dodatku alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają i nie wysuszają skóry. Chusteczki ułatwiają zachowanie higieny łap (szczególnie przestrzeni międzypalcowych), oczu, uszu, fałdów policzkowych i fałdów nosowych - szczególnie u ras brachycefalicznych jak mops, shih tzu czy bokser). Opakowanie: 20 szt. 

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł64.99 zł4.02
 

PYOclean Wipes chusteczki higieniczne dla psów i kotów - Dermoscent LDCA Francja

Opakowanie: 20 szt.


PYOclean Wipes - właściwości

PYOclean Wipes to nawilżane chusteczki bez dodatku alkoholu, które w całości ulegają biodegradacji. Chusteczki można używać do pielęgnacji sierści i skóry psów i kotów, w szczególności miejsc, w które ciężko dosięgnąć tradycyjnymi metodami. Idealne to czyszczenia przestrzeni między fałdami nosowymi u psów i kotów ras brachycefalicznych, policzków, powiek i łap (również w zimie po spacerze na chodniku obsypanym solą!). Chusteczki PYOClean Wipes zawierają opatentowany roślinny wyciąg PhytoC-2, niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe pochodzenia roślinnego (omega 3-6) i olejki eteryczne.

Składniki: Woda, sodowe aminokwasy surfaktantu jabłkowego, olej roślinny, gliceryna, wyciąg z mydlnicy lekarskiej, olej kajeputowy, alantoina, sorbinian sodu.


Sposób użycia

Do użytku zewnętrznego. Jedną chusteczkę owinąć wokół palca, aby ułatwić dosięgnięcie miejsc trudno dostępnych tradycyjnymi metodami. Po użyciu chusteczkę można zutylizować jako odpad biodegradalny.

Forma
Chusteczki

You might also like

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text