• -zł100.00
AeroKat inhalator dla kota

AeroKat inhalator dla kota

Out-of-Stock
zł365.00 zł465.00 -zł100.00
Tax included

AeroKat - doskonałej jakości inhalator dla kotów szczególnie tych chorujących na astmę przebiegającą z nagłymi i niezmiernie groźnymi dla życia kotów atakami duszności. Inhalator eliminuje bardzo nielubiany przez koty syk aerozolu oraz znacznie zmniejsza nieprzyjemny zapach podawanych leków zmniejszając tym samym stres zwierzęcia. Nie bez znaczenia jest fakt, że stosowanie inhalatorów dla zwierząt znacznie ogranicza ekspozycję opiekuna zwierzęcia na działanie leku.

 

AeroKat inhalator dla kotów

Doskonałej jakości inhalator dla kotów szczególnie tych chorujących na astmę przebiegającą z nagłymi i niezmiernie groźnymi dla życia kotów atakami duszności. Urządzenie umożliwia podanie odmierzonej dawki leku w formie wziewnej. Na przykład takiego jak preparat rozszerzający oskrzela Ventolin w formie aerozolu inhalacyjnego.

AeroKat eliminuje bardzo nielubiany przez koty syk aerozolu oraz znacznie zmniejsza nieprzyjemny zapach podawanych leków zmniejszając tym samym stres zwierzęcia.

Nie bez znaczenia jest fakt, że stosowanie inhalatorów dla zwierząt znacznie ogranicza ekspozycję opiekuna zwierzęcia na działanie leku.

Inhalator AeroKat zbudowany jest z przejrzystego materiału umożliwiającego kontrolę zawartości komory. Materiał inhalatora cechuje trwałość i łatwość utrzymania w czystości.


Jak użyć inhalator AeroKat u kota?

Przystępna instrukcja w formie obrazkowej znajduje się na inhalatorze.

Inhalator posiada dwa końce. Na jednym zamocowana jest maska, którą przystawiamy do nosa i pyszczka kota, na drugim znajduje się otwór w którym umieszcza się końcówkę inhalatora dla człowieka, na przykład takiego jaki obsługuje preparat Ventolin. Przez ten otwór należy do komory inhalatora AeroKat podać odpowiednią, zaleconą przez lekarza weterynarii dawkę leku - 1 lub więcej psiknięć - uszczelniając jednocześnie maskę. W tym momencie aerozol jest zamknięty w komorze. Następnie delikatnie lecz sprawnie maskę inhalatora AeroKat należy przystawić do nosa pacjenta. Pacjent wdychając powietrze będzie aspirował lek z komory.

You might also like

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text