Multicat 120 tabl - Aptus

Multicat 120 tabl - Aptus

zł42.00
Tax included

Aptus Multicat - suplement dla kotów powyżej 3 miesiąca życia. Preparat o bogatym składzie o smaku łososia. Zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy i witaminy, które pozwalają utrzymać organizm kota w równowadze. Opakowanie: 120 tabletek.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł40.74 zł2.52
 

Aptus Multicat - preparat witaminowy, mineralny dla kotów z dodatkową dawką tauryny 

Opakowanie: 120 tabletek.


Właściwości

Aptus Multicat - suplement dla kotów powyżej 3 miesiąca życia. Preparat o bogatym składzie o smaku łososia.

Multicat zawiera wszystkie niezbędne mikroelementy i witaminy, które pozwalają utrzymać organizm zwierzaka w równowadze. Wśród nich znajdują się: witaminy z grupy B, a także A, D3, E5, C. Kompleks ten wzbogacono o taurynę, która jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układów wewnętrznych oraz wapń odpowiadający za prawidłowy rozwój kośćca.

Multicat dedykowany jest do długoterminowego stosowania każdemu kotu, niezależnie od wieku. Sprawdzi się zwłaszcza w przypadkach ryzyka niedoboru mikroelementów, a więc w okresie wzrostu (dla kociąt powyżej 3 miesięcy), ciąży i laktacji oraz wzmożonego stresu. Produkt znajduje się w łatwych do dawkowania i aplikowania tabletkach, które można podać bezpośrednio do jamy ustnej lub wymieszać z karmą. Wydajne opakowanie 120 tabletek wystarczy na długi czas.


Dawkowanie

Przy długotrwałym stosowaniu: 1 tabletka na 2 kg masy ciała na dzień.

W okresie rekonwalescencji, przy niedoborach, w sytuacjach stresowych, ostatnim okresie ciąży, w trakcie laktacji i dla kociąt rosnących: 1 tabletka na 1 kg masy ciała na dzień.

Przy ustalaniu dawki należy uwzględnić zawartość witamin i mikroelementów obecnych już w stosowanej diecie. Nie należy przekraczać zalecanych dawek, ponieważ produkt zawiera witaminy A, D i E, które jako rozpuszczalne w tłuszczach są kumulowane w organizmie. Tabletkę można podawać bezpośrednio do jamy ustnej lub po wymieszaniu z karmą. Masa tabletki 0,4 g.

UWAGA! Należy zasięgnąć porady lekarza weterynarii w przypadku, gdy ogólna kondycja kota odbiega od normy.


Skład

Masa sucha 97%, Białko ogólne 11,8%, Popiół surowy 71%, DL- metionina 50 mg/g, Wapń (Ca) 250 mg/g

PREMIKS MINERALNO-WITAMINOWY

Witamina A E672 210 IU/g, Witamina D3 E671 50 IU/g, Witamina E 5 mg/g, Witamina C E300 8,7 mg/g, Witamina B1 0,75 mg/g, Witamina B2 1 mg/g, Witamina B6 0,5 mg/g, Witamina B12 0,002 mg/g, Kwas pantotenowy 0,7 mg/g, Niacyna 2 mg/g, Kwas foliowy 0,057 mg/g, Biotyna 0,007 mg/g, Tauryna 62 mg/g, Cynk (Zn) E6 1 mg/g

Węglan wapnia 64%, Drożdże spożywcze 20%, Premiks mineralno-witaminowy 13,1%, Substancje smakowe i pomocnicze 2,9%.

Forma
Tabletki

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text