Zenifel wkład do dyfuzora - Virbac

Zenifel wkład do dyfuzora - Virbac

zł82.00
Tax included

Zenifel Virbac - feromony o działaniu uspokajającym dla kotów w przypadkach ich niewłaściwego zachowania wynikającego z zaburzeń behawioralnych. Opakowanie zawiera wkład działający 6 tygodni.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

 

Zenifel dla kota - wkład na 6 tygodni - Virbac

Opakowanie zawiera:  jeden wymienny wkład działający około 6 tygodni.


Jak działa Zenifel?

Feromony o działaniu uspokajającym są głównie zalecane dla poprawy komfortu życia kotów wykazujących niewłaściwe zachowania, jak znaczenie moczem w pomieszczeniach zamkniętych, nadmierne drapanie, które to zachowania są wynikiem stresujących sytuacji. Są one zalecane w takich przypadkach jak zmiany w bezpośrednim otoczeniu, przeprowadzka do nowego domu, ekspozycja na hałas, inne wydarzenia (np. spotkania towarzyskie). W produkcie ZENIFEL Dyfuzor zastosowano specjalną technologię, która zapewnia uwalnianie feromonów przez 6 tygodni.

Należy wymieniać dyfuzor po 6 miesiącach ciągłego użytkowania lub po zużyciu 4 wkładów.


Skład

Zenifel zawiera analogii frakcji F3 kocich feromonów policzkowych (3,33 %), które są specyficzne gatunkowo, zatem wykazują działanie tylko u kotów. Substancje te są znane ze swoich właściwości uspokajających i zapewniają kotom dobre samopoczucie.


Jak uruchomić Zenifel?

1. Odkręcić nakrętkę z wkładu (w razie potrzeby należy użyć kawałka materiału w celu odkręcenia nakrętki) i umieścić go w dyfuzorze.
2. Włożyć dyfuzor do gniazdka elektrycznego w pozycji pionowej. Przekręcić dyfuzor w razie potrzeby. Flakon zawsze musi znajdować się poniżej gniazdka.

Dyfuzor musi być włożony do gniazdka o napięciu 220-240 V przez cały zalecany czas stosowania.

Każdy flakon wystarcza na okres do 6 tygodni. Jednakże ruch powietrza, jego lokalizacja w pomieszczeniu, temperatura i wilgotność powietrza mogą wpływać na szybkość dyfuzji. Dla zapewnienia optymalnego działania należy wymieniać wkład co 6 tygodni. By wyczyścić dyfuzor należy wytrzeć go suchą ściereczką, a następnie należy umyć ręce. Nie należy kłaść wkładu lub nakrętki bezpośrednio na niektórych powierzchniach (powierzchnie malowane, plastikowe ...). Z dyfuzora może wydobywać się lekki zapach, podobny do zapachu wydobywającego się z grzejnika elektrycznego, co szczególnie może mieć miejsce wtedy, gdy gromadzi się na nim kurz. Można zauważyć także małą smużkę dymu, co nie stanowi jednak żadnego zagrożenia. Może pojawić się żółto-brązowe zabarwienie roztworu we flakonie, jak i mogą pojawić się plamki na ceramicznej płytce wewnątrz dyfuzora, co nie ma wpływu na funkcjonowanie urządzenia. Nie transportować samolotem. Nadciśnienie wywołane transportem lotniczym powoduje wycieki.

Należy wymieniać dyfuzor po 6 miesiącach ciągłego użytkowania lub po zużyciu 4 wkładów.

Ostrzeżenia

Przeczytać uważnie informacje dotyczące zastosowania preparatu i ostrzeżeń. Zachować je do późniejszego wykorzystania. Ostrzeżenia dotyczące zagrożenia pożarem, porażenia prądem lub innych obrażeń ciała. Nie podłączać innych urządzeń do gniazdka elektrycznego znajdującego się powyżej włączonego dyfuzora. Nie stosować bez dyfuzora. Nie stosować z innymi dyfuzorami. Nie stosować przedłużaczy, listw zasilających oraz przejściówek. Nie dotykać dyfuzora podczas jego używania, ponieważ wewnętrzne części urządzenia będą bardzo gorące. Nie otwierać urządzenia ani nie próbować w jakikolwiek sposób modyfikować jego części wewnętrznych. Nie zanurzać w wodzie. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami, skórą, odzieżą. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć je dużą ilością wody i skontaktować się z lekarzem okulistą. W przypadku kontaktu ze skórą umyć dokładnie ten obszar skóry wodą i oczyścić zabrudzoną odzież. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem. NIE wywoływać wymiotów.

Forma
Do kontaktu

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text