Feliway Spray 60 ml - Ceva

Feliway Spray 60 ml - Ceva

zł90.00
Tax included

Feliway jest syntetycznym odpowiednikiem feromonów policzkowych o udowodnionym korzystnym wpływie na samopoczucie kotów. Pomaga kotom w radzeniu sobie ze zmianami w otoczeniu oraz innymi stresującymi sytuacjami. Feliway dodaje kotom pewności siebie. Opakowanie: spray o pojemności 60 ml.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł87.30 zł5.40
 

Feliway Spray dla kotów feromony policzkowe - Ceva

Opakowanie zawiera Spray o pojemności 60 ml.


Feliway Spray - charakterystyka

Feliway jest syntetycznym odpowiednikiem feromonów policzkowych o udowodnionym korzystnym wpływie na samopoczucie kotów i dodającym im otuchy. Dzięki temu pomaga kotom w radzeniu sobie ze zmianami w otoczeniu oraz innymi stresującymi sytuacjami. Feliway dodaje kotom pewności siebie i sygnalizuje, że nie ma potrzeby zostawiania negatywnych oznaczeń.

Skuteczność Feliway została wykazana w wielu badaniach klinicznych opublikowanych w renomowanych pismach naukowych. Feromony zawarte w preparacie zapewniają uspokojenie kociąt i kotów w każdym wieku, poprzez pomaganie im czuć się pewnie i bezpiecznie, w sytuacjach gdy muszą przystosować się do nowego otoczenia i zmian w środowisku (adopcja, przeprowadzka, wyjazd na wakacje, pobyt w hotelu, nowe meble, remont, nowy członek rodziny: dziecko, zwierzę), w przypadku stresujących wydarzeń: fajerwerki, przyjęcia, wizyta u lekarza weterynarii.

Feliway Spray - pozwala ograniczyć występowanie nieodpowiednich zachowań związanych ze stresem. Feliway Spray zalecany jest w szczególności w niżej wymienionych sytuacjach:

- drapanie w pozycji pionowej

- oswajanie się z nowym środowiskiem

- transport

W przypadku innych problemów behawioralnych preparat Feliway Spray należy stosować w połączeniu z Feliway Dyfuzor.

Uwalniane do otoczenia syntetyczne analogi kocich feromonów są specyficzne gatunkowo. Oznacza to, że nie działają na ludzi oraz inne gatunki zwierząt. Przekazują kotom informację o bezpieczeństwie, spokoju i dobrym samopoczuciu.


Feliway Spray - stosowanie

Nigdy nie wolno bezpośrednio opryskiwać zwierzęcia. Preparat zawiera alkohol, który może drażniąco działać na błony śluzowe, drogi oddechowe.

Przed zastosowaniem Feliway Spray zapoznaj się z ulotką.

1. Zapobieganie lub kontrola drapania w pozycji pionowej - Rozpylać Feliway Spray na każdą drapaną powierzchnię, raz dziennie przez okres 3 do 4 tygodni (około 6 naciśnięć dziennie). - Należy odczekać 15 minut przed wprowadzeniem kota do otoczenia gdzie zastosowano produkt, aby wywietrzał parujący alkohol. - Należy zapewnić kotu alternatywne, wygodne miejsce do drapania w pobliżu.

2. Oswajanie się z nowym środowiskiem Feliway Spray może być stosowany równocześnie z Feliway Dyfuzor, aby zwiększyć skuteczność lub w sytuacjach gdy Dyfuzor nie jest praktyczny (hotele dla zwierząt, klatki). W takich przypadkach Spray może być stosowany bezpośrednio na posłanie lub wewnątrz klatek, przynajmniej 15 minut przed wprowadzeniem kota do danego miejsca, aby wywietrzał parujący alkohol.

3. Dodanie otuchy kotu podczas podróży Rozpylić Feliway Spray naciskając aplikator 8 do 10 razy, przynajmniej 15 minut przed wprowadzaniem kota do danego środowiska (samochód, transporter, kenel itp.): po jednym razie należy spryskać każdy róg, dwa razy należy spryskać podłoże i dwa razy sufit transportera lub kenelu. Efekt powinien utrzymywać się do 4-5 godzin. W przypadku dłuższych podróży zachodzi potrzeba ponownego oprysku transportera.

Forma
Preparaty do środowiska

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text