DermAllay Sensitive 230 ml szampon - Dechra

DermAllay Sensitive 230 ml szampon - Dechra

zł52.00
Tax included

DermAllay Sensitive Dechra - szampon dla psów i kotów o neutralnym zapachu, niepodrażniającym subtelnego zmysłu powonienia zwierząt. Zawiera olej kokosowy, znany ze swoich nawilżających właściwości. Szampon może być z powodzeniem stosowany u szczeniąt i kociąt. Opakowanie 230 ml

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł50.44 zł3.12
 

DermAllay Sensitive Dechra szampon dla szczeniąt i kociąt i dorosłych psów, kotów

Opakowanie: 230 ml


DermAllay Sensitive Dechra - właściwości

DermAllay Sensivite to szampon dla psów i kotów o neutralnym zapachu, niepodrażniającym subtelnego zmysłu powonienia zwierząt. Zawiera olej kokosowy, znany ze swoich nawilżających właściwości. Szampon DermAllay Sensivite może być z powodzeniem stosowany u szczeniąt i kociąt.


Skład

  • kokamidopropylobetaina
  • gliceryna
  • olej kokosowy
  • lauramid DEA
  • mleczan sodowy
  • olej krokoszowy (kwas linolowy)

DermAllay Sensitive Dechra - sposób użycia, środki ostrożności

Dokładnie zwilżyć sierść zwierzęcia letnią wodą. Nałożyć odpowiednią ilość szamponu na mokrą sierść (butelkę należy wstrząsnąć przed użyciem) i masować kolistymi ruchami przez kilka minut, aż szampon zacznie się lekko pienić. Odczekać 5-10 minut. Małe i młode zwierzęta zaleca się okryć suchym ręcznikiem - zapobiegnie to wychłodzeniu ciała. Po upływie 5-10 minut spłukać obfitą ilością wody. W razie potrzeby cały proces powtórzyć. Stosować stosownie do potrzeb lub zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii.

Przeznaczony wyłącznie dla zwierząt do stosowania miejscowego. Unikać kontaktu z oczami i uszami zwierząt. W razie dostania się do oczu, należy przemyć je obfitą ilością wody. Uszy zwierzęcia przed kąpielą można zabezpieczyć wacikami (należy uważać, aby nie wprowadzić ich zbyt głęboko, gdyż może to doprowadzić do uszkodzenia przewodu słuchowego). Jak każdy szampon, może powodować podrażnienie skóry. W przypadku podrażnienia skóry lub nasilenia objawów podrażnienia zaprzestać stosowania preparatu i skonsultować się z lekarzem weterynarii. 

Forma
Szampony i Odżywki

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text