Oripex 5 x 4,5 ml - Aptus

Oripex 5 x 4,5 ml - Aptus

zł43.00
Tax included

Oripex to roztwór do delikatnego, głębokiego czyszczenia przewodu słuchowego zewnętrznego u psów i kotów. Zawiera 3% mocznik.

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł41.71 zł2.58
 

Oripex roztwór do czyszczenia uszu psów i kotów - Aptus

Opakowani: 5 fiolek po 4,5 ml.


Skład

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Glucoside, Urea, Glycerin, Panthenol, Tetrasodium EDTA, Lactic acid. Contains < 5% non-ionic surfactants, < 5% anionic surfactants, < 0.5% EDTA.


Właściwości

Preparat do czyszczenia uszu Oripex dokładnie oczyszcza i rozpuszcza nadmiar woskowiny usznej. Jednocześnie łagodzi i pielęgnuje wrażliwą skórę przewodu słuchowego zewnętrznego. Preparat do czyszczenia uszu Oripex nie zawiera substancji zapachowych, barwników, substancji konserwujących ani alkoholu. Jest zatem produktem hipoalergicznym, który szczególnie nadaje się do stosowania u zwierząt z wrażliwymi uszami.

Preparat do czyszczenia uszu Oripex nie jest produktem leczniczym, choć skutecznie wspiera ich działanie. Przykładowo, wiele antybiotyków w postaci kropli do uszu działa skuteczniej, jeśli 30 minut przed ich podaniem przewód słuchowy zewnętrzny zostanie oczyszczony przy użyciu niekwasowego środka do czyszczenia uszu, na przykład produktu Oripex.

Higieniczne fiolki jednorazowego użytku chronią przed ponownym zanieczyszczeniem ucha i zanieczyszczeniem krzyżowym między jednym a drugim uchem. Fiolki są łatwe w użyciu i ułatwiają prawidłowe podaniem preparatu.


Zalecenia dotyczące stosowania:

  1. Preparat do czyszczenia uszu można ogrzać w dłoni, dzięki czemu jego podawanie będzie dla zwierzęcia przyjemniejsze.
  2. Otworzyć fiolkę, odkręcając końcówkę zabezpieczającą.
  3. Wpuścić kroplami zawartość jednej fiolki do przewodu słuchowego zewnętrznego. U małych psów i kotów wpuścić połowę zawartości fiolki do ucha.
  4. Masować przez skórę przewód słuchowy około minuty w kierunku od podstawy ucha do małżowiny usznej.
  5. Pozwolić zwierzęciu wytrząsnąć głowę. Wytrzeć małżowinę uszną do sucha miękką ściereczką.

Częstotliwość stosowania:

Uszy zwierzęcia należy czyścić zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii. Preparat do czyszczenia uszu Oripex nadaje się do regularnego stosowania. Uwagi Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik i u zwierząt z uszkodzoną błoną bębenkową. Unikać kontaktu z oczami; w przypadku kontaktu z oczami przepłukać je obfitą ilością wody. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Forma
Do higieny uszu

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.

16 other products in the same category:

Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text