Stoma-Żel 50 g - Eurowet

Stoma-Żel 50 g - Eurowet

zł44.00
Tax included

Stoma-żel - pasta dla psów i kotów przeznaczona do pielęgnacji jamy ustnej. Dodatek chlorheksydyny, działającej przeciwbakteryjnie i odkażająco, pomaga w kontrolowaniu rozwoju nieprawidłowej mikroflory jamy ustnej. Stoma-żel zapewnia czystsze zęby i świeży oddech. Opakowanie: 50 g

Skorzystaj z rabatu przy zakupie dwóch opakowań.

Quantity Unit price You Save
2 zł42.68 zł2.64
 

Stoma-Żel pasta do pielęgnacji zębów dla psów i kotów - Eurowet

Opakowanie: 50 g


Właściwości

Stoma-Żel - pasta do zębów dla psów i kotów, która pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustnej, zadbania o zdrowe zęby i świeży oddech. Pasta Stoma-żel zawiera dodatek chlorheksydyny, substancji o właściwościach przeciwgrzybiczych i antybakteryjnych.

Chlorheksydyna pomaga ograniczyć rozwój bakterii i w ten sposób tworzenie się płytki nazębnej i usuwa nieprzyjemny zapach. Pasta zawiera dodatki smakowo-zapachowe, dzięki którym psy i koty chętniej ją przyjmują. Środki czyszczące zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego oraz wytwarzają emulsję z drobinami pokarmu pozwalającą na jego usuwanie z powierzchni zębów.


Jak stosować Stoma-Żel?

Pastę nakładać na zęby i dziąsła za pomocą palca, gazika lub szczoteczki do zębów. Łagodnymi, okrężnymi ruchami wetrzeć w zęby i pozostawić bez spłukiwania. Zaleca się stosować pastę zależnie od stanu uzębienia, min. 2 razy w tygodniu, jednakże pasta przynosi najlepsze rezultaty przy codziennym stosowaniu.


Skład

AQUA, CALCIUM CARBONATE, CETEARETH-33, ALUMINUM SILICATE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, TITANIUM DIOXIDE, PARFUM

Forma
Płyny

Customers who bought this product also bought:

Grade Comments (0)

No customer reviews for the moment.
Product added to wishlist
Product added to compare.

iqitcookielaw - module, put here your own cookie law text